O NAS

Współczesna medycyna nie jest już dziedziną indywidualną, lecz w coraz większym stopniu opiera się na pracy zespołu ludzkiego, wyposażonego w zaawansowany technologicznie sprzęt oraz aktualną wiedzę, co umożliwia sprawne i kompleksowe leczenie pacjentów.

W „ORTOPEDICE” zebraliśmy zespół, w skład którego wchodzą wysokiej klasy specjaliści lekarze, wsparci przez doświadczony personel pielęgniarski i rehabilitacyjny. Nasi lekarze i pielęgniarki dysponują doświadczeniem nabytym w czołowych prywatnych ośrodkach ortopedycznych w Polsce i na Świecie. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem operacyjnym i rehabilitacyjnym. Dzięki ustawicznym szkoleniom i rozlicznym kontaktom zagranicznym możemy zaoferować nowatorskie, uznane w świecie metody leczenia schorzeń ortopedycznych ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych.

Nasz ośrodek bierze również udział w badaniach naukowych. Od 2016 r. bierzemy udział w projekcie badawczym ExploreMe, finansowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, w ramach programu STRATEGMED dotyczącego zastosowania komórek macierzystych w leczeniu uszkodzeń kolana.
Wyrazem uznania dla naszego ośrodka jest akredytacja Ministerstwa Zdrowia na prowadzenie specjalizacji z ortopedii.