Polub nas na facebooku

Zespół

mgr fizjoterapii

mgr fizjoterapii

Izabela Oryniak

Wykształcenie:

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF w Krakowie oraz Medycznego Studium Zawodowego nr 6 w Warszawie.
 

Informacje o fizjoterapeucie:

Praktykę zawodową rozpoczęła w 2001roku.
Od tego czasu doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w wielu renomowanych ośrodkach specjalizujących się w rehabilitacji ortopedycznej.
 
W swojej terapii wykorzystuje umiejętności oraz wiedzę zdobyte na licznych renomowanych kursach i szkoleniach prowadzonych przez polskich, jak i zagranicznych wykładowców.  Pracuje między innymi w oparciu o: metody diagnozowania i terapii tkanek miękkich, anatomię palpacyjną, terapię manualną według Mulligana i Kaltenborna, metodę PNF, łańcuchy mięśniowe GDS, Terapię Czaszkowo-Krzyżową i Wisceralną, manipulacje powięziowe wg L. Stecco, techniki tkankowe haczykowania i in..
 
Zakończyła pierwszy rok studiów terapeutycznych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Nieustannie dba o swój rozwój osobisty poprzez uczestnictwo w licznych warsztatach i szkoleniach z tego zakresu.
 
W swojej pracy wyznaje zasadę leczenia organizmu jako nierozerwalnej, zintegrowanej całości.
 
Specjalizuje się w :

  • rehabilitacji pooperacyjnej stawów,
  • rehabilitacji pourazowej (skręceń, złamań, urazów mięśni i więzadeł),
  • leczeniu dysfunkcji stawów i mięśni oraz zapobieganiu ich powstawania,
  • leczeniu zespołów bólowych „niewiadomego” pochodzenia,
  • leczeniu chorób psychosomatycznych,
  • pracy z kobietami mającymi problemy z zajściem w ciąże, w okresie ciąży oraz po porodzie,
  • głębokim rozluźnianiu napięć psychofizycznych wynikających z depresji, nerwic, zespołu wypalenia oraz innych obciążeń cywilizacyjnych.
  • leczeniu zaburzeń pracy narządów wewnętrznych i ich następstw, takich jak: choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, zespół jelita drażliwego, refluks, przewlekłe zaparcia, stany zastoinowe nerek, stany zastoinowe w miednicy małej i in..


Zainteresowania:

Ćwiczy jogę, medytuje, pływa ,żegluje, jeździ na nartach i rowerze.
 


Odwiedź nasze placówki

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.