Polub nas na facebooku

Zespół

mgr fizjoterapii

mgr fizjoterapii

Edyta Łukasik

Wykształcenie:

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2010) i Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie (2012).

Doktorantka Zakładu Biomechaniki Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Prowadząca badania w zakresie ilościowej oceny wpływu stopy płasko koślawej na mechanikę chodu oraz analizy chodu osób po korekcji stopy płasko-koślawej za pomocą implantu podskokowego.

Informacje o fizjoterapeucie:

Interesuje się fizjoterapią po urazach i zabiegach w obrębie kończyny dolnej, profilaktyką i terapią zaburzeń postawy ciała oraz biomechaniczną analizą chodu.Kursy i szkolenia:

  • International Academy of Orthopedic Medicine (10 modułów),
  • Współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich (6 modułów),
  • PNF Podstawowy,
  • Kinesiology Taping.


Zainteresowania:

samorozwój, zdrowe odżywianie.


Osiągnięcia

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu PFRON na najlepszą pracę magisterską w kategorii rehabilitacja medyczna w 2012 r. (I miejsce) oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów w 2011 r. (II miejsce).


Odwiedź nasze placówki

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.