Polub nas na facebooku

Zespół

mgr fizjoterapii

mgr fizjoterapii

Artur Pasierbiński

Wykształcenie:

Absolwent Medycznego Studium Zawodowego w Konstancinie (1984), oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007).


Informacje o fizjoterapeucie:

Zawodowo pasjonuje się rehabilitacją po urazach sportowych i zabiegach ortopedycznych narządu ruchu, (szczególnie w obrębie stawu kolanowego, barku, i kręgosłupa), oraz biomechaniką ciała ludzkiego.

Członek ekipy medycznej na Igrzyskach Olimpijskich Atlanta' 96, Nagano' 98, Turyn 2006.

Autor i współautor wielu prac dotyczących rehabilitacji w dysfunkcjach, po urazach i operacjach ortopedycznych narządu ruchu.

Wykładowca na kursach doskonalących dla lekarzy i fizjoterapeutów z zakresu medycyny sportowej i fizjoterapii (między innymi, szkolenia PTTS, oraz metody SET). Uczestnik, wykładowca, moderator, w zakresie rehabilitacji na Polskich i zagranicznych kongresach i sympozjach (PTTS, PTREH, ISAKOS, EFOST, EFORT, ESSKA, GOTS).

Prywatnie, jego konikiem jest rysunek, fotografia, oraz projektowanie i budowa modeli kartonowych. Lubi aktywnie wypoczywać, zapalony turysta rowerowy i kajakarz.Odwiedź nasze placówki

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.