Polub nas na facebooku

Zespół

mgr fizjoterapii

mgr fizjoterapii

Aneta Jarząbek

Wykształcenie:

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego nr 4, oraz Warszawskiego i Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. 

Informacje o fizjoterapeucie:

Swoją praktykę zawodową rozpoczęła w 1993 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w państwowych jak i prywatnych placówkach leczniczych między innymi Carolina Medical Center( 1998-2009). Z firma Ortopedika współpracuje od 2009 roku. 

Podczas pracy kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. W trakcie terapii  korzysta z wiedzy zdobytej na wielu kursach i szkoleniach (terapii manualnej wg Kalterborna -Evjentha, metody diagnozowania i terapii tkanek miękkich, PNF, łańcuchów mięśniowych GDS,  FDM i innych)

Autor i współautor prac w zakresie rehabilitacji po zabiegach naprawczych więzadeł stawu kolanowego, ścięgna Achillesa, mięśni przywodzicieli, stawu rzepkowo-udowego i osteotomii guzowatości piszczeli metodą Fulkersona . 

Wykładowca na kursach doskonalących dla fizjoterapeutów (PTTS), oraz trenerów fitnes. 

Uczestnik i wykładowca na wielu sympozjach krajowych i zagranicznych. (PTTS, ISAKOS, ESSKA, EFORD). 

Interesuje się fizjoterapią po zabiegach operacyjnych kolana  (rekonstrukcje więzadeł, przeszczepy łakotek , osteotomie korekcyjne guzowatości kości piszczelowej) i stawu skokowego , oraz ścięgna Achillesa. Zajmuje się również leczeniem schorzeń w obrębie  stawu rzepkowo-udowego, barku i łokcia.  

Wyczynowo uprawiała koszykówkę. Zainteresowania:

W wolnych chwilach zajmuje się fotografią i nurkuje.


Odwiedź nasze placówki

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.