Polub nas na facebooku

Zespół

KADRA ZARZĄDZAJĄCA
LEKARZE
FIZJOTERAPEUCI
DIETETYK
Pielęgniarki
TECHNICY ELEKTRORADIOLOGII
RECEPCJA
DZIAŁ PRAWNY I ADMINISTRACJA
DZIAŁ TECHNICZNY
Andrzej Mioduszewski

Andrzej Mioduszewski

Członek zarządu

Michał Szwarc

Michał Szwarc

Członek zarządu

Magdalena Mateuszów

Magdalena Mateuszów

Dyrektor medyczny

Andrzej Mioduszewski

dr n. med.

Andrzej Mioduszewski

Współwłaściciel,
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

 

Robert Świerczyński

dr n. med.

Robert Świerczyński

Współwłaściciel,
Lekarz specjalista ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej
 

Mikołaj Wróbel

Mikołaj Wróbel

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu,
kierownik d/s technologii medycznych
 

Juliusz Sroczyński

Juliusz Sroczyński

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
 

Grzegorz Kłos

Grzegorz Kłos

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Bartłomiej Kordasiewicz

dr n. med.

Bartłomiej Kordasiewicz

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Mariusz Głowacki

dr n. med.

Mariusz Głowacki

Specjalista neurochirurg
 

Sławomir Mihułka

Sławomir Mihułka

Lekarz specjalista neurolog. Interwencyjna medycyna bólu

 
Jacek Mazek

dr n. med.

Jacek Mazek

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
 

Dariusz Marczak

dr n. med.

Dariusz Marczak

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Jacek Kowalczewski

prof. dr n. med.

Jacek Kowalczewski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Konrad Małachowski

Konrad Małachowski

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
 
Paweł Nowicki

Paweł Nowicki

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Michał Konik

dr n. med.

Michał Konik

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
 
Maciej Gnatowski

Maciej Gnatowski

Lekarz rezydent ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Marek Rychlik

Marek Rychlik

Lekarz rezydent ortopedii i traumatologii narządu ruchu
 
 Beata Antosik

Beata Antosik

Lekarz medycyny prewencyjnej, estetycznej i anti- aging

Paula Śliwińska - Stańczyk

dr n. med.

Paula Śliwińska - Stańczyk

Specjalista reumatolog
 

Małgorzata Łabuś

Małgorzata Łabuś

Lekarz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Anna Węgrzyk

Anna Węgrzyk

Lekarz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Robert Włodarkiewicz

Robert Włodarkiewicz

Lekarz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Justyna Kułaga

Justyna Kułaga

Lekarz specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Ortopedika Gdańsk

 
Wojciech Kusznierewicz

Wojciech Kusznierewicz

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ortopedika Gdańsk
 
Agnieszka Biały

Agnieszka Biały

Lekarz w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Ortopedika Gdańsk
 
Renata Jopek

mgr fizjoterapii

Renata Jopek

Kierownik fizjoterapii,
koordynator staży

Aneta Jarząbek

mgr fizjoterapii

Aneta Jarząbek

Agata Miros

mgr fizjoterapii

Agata Miros

Karolina Barańska

mgr fizjoterapii

Karolina Barańska

Izabela Oryniak

mgr fizjoterapii

Izabela Oryniak

Artur Pasierbiński

mgr fizjoterapii

Artur Pasierbiński

Jacek Mańka

mgr fizjoterapii

Jacek Mańka

Katarzyna Mordyl

mgr fizjoterapii

Katarzyna Mordyl

Edyta Łukasik

mgr fizjoterapii

Edyta Łukasik

Jacek Klimek

mgr fizjoterapii

Jacek Klimek



 
Jacek Skowroński

mgr fizjoterapii

Jacek Skowroński

Maciej Liedel

Maciej Liedel

Katarzyna Bagdzion

mgr fizjoterapii

Katarzyna Bagdzion


Ortopedika Gdańsk
Joanna Ziółkowska

mgr fizjoterapii

Joanna Ziółkowska


Ortopedika Gdańsk
Jarosław Kreft

Jarosław Kreft


Ortopedika Gdańsk
 
Mateusz Majeran

mgr fizjoterapii

Mateusz Majeran


Ortopedika Gdańsk
Katarzyna Kałaska

Katarzyna Kałaska

mgr dietetyki

Magdalena Mateuszów

mgr

Magdalena Mateuszów

Dyrektor Medyczny
Małgorzata Klimek

pielęgniarka

Małgorzata Klimek

Kierownik Bloku Operacyjnego
Marzena Lewandowska

mgr

Marzena Lewandowska

Pielęgniarka epidemiologiczna
 
Beata Fijałkowska

mgr

Beata Fijałkowska

Anna Pieczara

pielęgniarka

Anna Pieczara

Danuta Plichta

pielęgniarka

Danuta Plichta

Bożena Ochowiak

pielęgniarka

Bożena Ochowiak

Dominika Warzecha

pielęgniarka

Dominika Warzecha

Adam Władziński

Adam Władziński

Katarzyna Żytnicka

Katarzyna Żytnicka

Aleksandra Wojda

Aleksandra Wojda

Kierownik Recepcji
Magdalena Malinowska

Magdalena Malinowska

Asystentka
Specjalista administracji medycznej
 
Agnieszka Romańczuk

Agnieszka Romańczuk

Milena Pogorzelska

Milena Pogorzelska

Karolina Kępka

Karolina Kępka

Krystyna Łazarecka

Krystyna Łazarecka

Oktawia Cygal

Oktawia Cygal

Klaudia Kowalewska

Klaudia Kowalewska

Agnieszka Pacholska

Agnieszka Pacholska

Karolina Kielczyk

Karolina Kielczyk

Roksana Lupo

Roksana Lupo

Jarosław Jaźwiński

Jarosław Jaźwiński

Edyta Szlachta

Edyta Szlachta

Jarosław Miklaszewski

Jarosław Miklaszewski

Kierownik ds. technicznych
Marianna Koźlak

Marianna Koźlak

Małgorzata Otoka

Małgorzata Otoka

Odwiedź nasze placówki

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.