Tele-rehabilitacja

 

Rehabilitacja przez telefon?

Tak, to możliwe !

Tele-rehabilitacja jest usługą, która w obecnej sytuacji ma ułatwić Wam kontakt z fizjoterapeutą. Bez wychodzenia z domu!

 

Wiemy jaką moc uzdrawiającą mają ręce Naszych fizjoterapeutów. Ciężko jest je zastąpić.

Jednak nie zapominajmy o tak ważnym i leczniczym bodźcu jakim jest RUCH. Dobrze dawkowany, odpowiednio przyłożony pobudza procesy naprawcze. Zmusza ciało do pracy i zdrowienia.

 

Jak umówić się na wizytę?

 

Należy umówić się na konsultację za pośrednictwem naszej recepcji. Na podany prze Ciebie adres mailowy dostaniesz link do video-rozmowy na Skype.

 

Rehabilitant o umówionej godzinie skontaktuje się z Tobą (podejmuje trzykrotną próbę kontaktu). W przypadku, gdy nie odbierzesz, prosimy o ponowny kontakt z recepcją w celu umówienia wizyty.

 

 

Sesja z fizjoterapeutą trwa około 30-40 minut. Fizjoterapeuta dobiera ćwiczenia zgodnie z Twoimi potrzebami. Dopasowane są do obszaru i nasilenia bólu. W trakcie ćwiczeń masz stały kontakt z fizjoterapeutą. Wiesz jak wykonywać ćwiczenia i jak często je powtarzać.

Ćwiczenia są tak dobierane byś mógł ćwiczyć w domu wykorzystując własne zasoby domowe do realizacji ćwiczeń. Jeśli nastąpi taka konieczność fizjoterapeuta zasugeruje zakup sprzętu dodatkowego niezbędnego do kontynuowania rehabilitacji.