Aplikacja mobilna Sportowiec Amator


To kompleksowe, interaktywne narzędzie umożliwiające aktywny udział w Konferencji, dające łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych informacji nt. wydarzenia i prelegentów oraz do wyników badań i ankiet. Logowanie do aplikacji możliwe jest tylko dla zarejestrowanych na Konferencję uczestników - po opłaceniu udziału w wydarzeniu. Instalując aplikację Sportowiec Amator, otrzymasz również zniżkę na udział w Konferencji.

Główne funkcje aplikacji:
Dzięki aplikacji możesz w pełni uczestniczyć w Konferencji Sportowiec Amator: śledzić program wydarzenia, dowiedzieć się kim są prelegenci, robić notatki oraz zdjęcia i mieć je wszystkie w jednym miejscu, przypisane do wykładów, wreszcie możesz wejść w interakcję z wykładowcami, zadawać im pytania, a także oceniać ich wystąpienia.

Bądź na bieżąco!
W aplikacji masz zawsze łatwy dostęp do programu Konferencji. System daje także możliwość wysyłania Ci powiadomień z najważniejszymi informacjami, np. o zbliżającym się terminie Konferencji czy rozpoczynających się wykładach lub pokazach. Dzięki temu na pewno nic ważnego Cię nie ominie.

Zadawaj pytania prelegentom i odpowiadaj na ich pytania!
Aplikacja umożliwia zadawanie pytań prelegentom w czasie trwania wykładu. Bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, pytania będą wyświetlane na ekranie, a wykładowca będzie mógł się do nich odnieść. Co więcej, w trakcie wystąpień, prelegenci będą zadawać pytania publiczności. Tylko w aplikacji będziesz mógł/a na nie odpowiedzieć i na bieżąco śledzić wyniki tych sond.

Dziel się opinią.
W aplikacji możesz ocenić każdy z wykładów, a na koniec także wypełnić ankietę dotyczącą całej Konferencji. W każdym momencie możesz też napisać do organizatora z pytaniem lub uwagami. Podziel się swoją opinią! Dzięki temu Konferencja będzie odpowiadać na Twoje potrzeby i z każdą kolejną edycją będzie coraz lepsza!

Udostępniaj zdjęcia z wydarzenia.
Dzięki tej funkcji w łatwy sposób udostępnisz zdjęcia sygnowane logiem Sportowca Amatora na swoich kanałach w social mediach lub mailem.

Pobierz aplikację Sportowiec Amator

Pobierz darmową aplikację, wygeneruj kod rabatowy i zyskaj 10 % rabatu na zakup biletu na Sympozjum!
download-on-app-store-png-with-without-wifi-or-data-2000
app_store_icon_png_47619

SPONSORZY:


PARTNERZY: