Polub nas na facebooku

Zajęcia Ogólnorozwojowe

WF Ortopedikowy to sposób na zapracowanych biegaczy, triathlonistów i innych sportowców, którzy siłownię czy salę gimnastyczną odwiedzają tylko wtedy, gdy nie mogą „normalnie trenować” z powodu kontuzji czy rehabilitacji. Zasadniczo pojawiają się tam, gdy zmuszą ich do tego przeciwności losu.
Trudno się dziwić takiemu podejściu, często program treningowy jest wystarczająco czasochłonny. Trzeba przecież zmieścić sesje pomiędzy pracą
a domem i jeszcze znaleźć „kilka chwil” na sen.
 
Trening ogólnorozwojowy, który wieczorami oferuje Ortopedika to zajęcia skupiające się na poprawie mobilności i stabilności aparatu ruchu.  Prowadzony jest przez Naszych wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy podczas zajęć łączą elementy treningów: siłowego, pilatesu, stretchingu, rolowania i innych. Po co? By zbudować silne, zdrowe ciało gotowe przyjąć duże jednostki treningowe…by uprawianie sportu stało się przyjemnością
a nie walką z powtarzającymi się kontuzjami!
 
Głównymi celami są poprawa świadomości własnego ciała, nauka prawidłowego wykonywania ćwiczeń i dobra zabawa.

Zdrowy kręgosłup- zarówno dla osób z problemami kręgosłupa jak i chcących zapobiegać chorobie XXI wieku. Zajęcia oparte na rozluźnianiu, rozciąganiu i budowaniu „core”.

 

Office wf- zajęcia dla osób zapracowanych, które większą część dnia spędzają za biurkiem, przed komputerem. 

 

Active wf- zajęcia dla osób, które nie wiedzą jak zacząć zdrowo i rozsądnie rozpocząć przygodę ze sportem. Dają solidną podstawę, uruchamiają każdą część ciała. 

 

Tri wf-zajęcia ogólnorozwojowe, przyjemne uzupełnienie treningu pływackiego, biegowego, rowerowego. Wf oparty na stabilizacji, rolowaniu i rozciąganiu.


Miejsce: Ortopedika Hemara 17/Mokotów 

Godzina rozpoczęcia: 19.30/20.30

Czas zajęć 45-60 min

Ilość osób: 6-8

Zapisy w recepcji Zapraszamy !

 


 

Odwiedź nasze placówki

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.