Polub nas na facebooku

Sympozjum 2018 - podsumowanie

Szanowni Państwo
 
12.01.2018 r. odbyło się Ogólnopolskie Interdyscyplinarne Sympozjum Naukowe Off-Road Arthroscopy, którego byliśmy organizatorem. Patronat nad wydarzeniem objęło Polskie Towarzystwo Artroskopowe. W trakcie czterech sesji wystąpiło 28 wykładowców, którzy prezentowali swoje prace dla przeszło 200 zgromadzonych na sali wykładowej uczestników.
Dwa najlepsze zdaniem uczestników wystąpienia, zostały wyróżnione szczególnymi upominkami, które specjalnie na to wydarzenie podarowali nam nasi przyjaciele – Marek Dąbrowski i Jakub Przygoński.
Jury w postaci uczestników sympozjum przyznało nagrody:
  • I miejsce: dr n. med. Katarzyna Luterek za wykład „ Endoskopia prenatalna”
  • II miejsce: dr Urszula Zdanowicz za wykład „ Artroskopowa wizualizacja i szycie więzadła łąkotkowo- strzałkowego.

Laureatom nagrody wręczył dr n. med. Andrzej Mioduszewski. W imieniu dr Zdanowicz nagrodę odebrał dr Michał Drwięga. Obu Paniom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w wydarzeniu.


 
 
Wszystkim uczestnikom sympozjum, zaproszonym gościom, wykładowcom oraz sponsorom za obecność w wydarzeniu, za wkład merytoryczny, dyskusje oraz wspaniałą atmosferę serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sympozjum:


 

 


PATRONAT NAUKOWY:
PARTNER SYMPOZJUM:


PATRONAT MEDIALNY:

                         


SPONSORZY:
 
 

Odwiedź nasze placówki

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.