Mgr rehabilitacji

Agata Miros


Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Medycznego Studium Zawodowego nr 4 w Warszawie.

Wieloletni wykładowca Wydziału Fizjoterapii Medycznego Studium Zawodowego nr 4 w Warszawie oraz Oddziału Fizjoterapii Akademii Medycznej w Warszawie.

Autor i współautor wielu prac i wystąpień na kongresach naukowych.

Wykładowca kursów dla fizjoterapeutów oraz wielu konferencji Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej. Opiekun staży fizjoterapeutów.

Ponad 20 lat doświadczenia w terapii schorzeń ortopedycznych dzieci i dorosłych.

Swoją praktykę zawodową zdobywała w wielu ośrodkach specjalizujących się w rehabilitacji ortopedycznej m.in.: w Carolina Medical Center.

Uczestnik wielu konferencji, szkoleń, kursów z zakresu fizjoterapii, ortopedii i medycyny sportowej. W swojej pracy wykorzystuje wiele metod fizjoterapeutycznych dających szeroki wachlarz możliwości.

Interesuje się wszelkimi zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego. Specjalizuje i zajmuje się rehabilitacją pooperacyjną, pourazową (leczeniem wszelkich kontuzji sportowych jak skręcenia, złamania, urazy mięśni, ścięgien, więzadeł) oraz profilaktyką i terapią zaburzeń postawy ciała ( skoliozy, wady postawy, wady stóp).

W pracy wykorzystuje całościowe i indywidualne podejście do pacjenta.

Zainteresowanie to sport w szerokim tego słowa znaczeniu.

Kiedyś zawodnik i trener akrobatyki sportowej obecnie sportowiec amator ale przede wszystkim fizjoterapeuta który z pasją ratuje ciało i ducha.