WITAMY W CENTRUM CHIRURGII SPECJALISTYCZNEJ ORTOPEDIKA

Jesteśmy prywatnym centrum medycznym specjalizującym się w medycynie sportowej, ortopedii, urazach narządu ruchu oraz rehabilitacji pourazowej.


Drodzy Pacjenci

 - Na terenie kliniki obowiązuje noszenie maseczek chirurgicznych.  

 - Przy wejściu na teren kliniki obowiązuje dezynfekcja rąk, ponadto, po wejściu poprosimy Państwa o pomiar temperatury. Jeśli będzie przekraczała 370C poprosimy o rezygnację z konsultacji.

 - W celu zwiększenia Państwa bezpieczeństwa, nasi fizjoterapeuci zostali przydzieleni do konkretnej placówki i nie rotują się między oddziałami.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORONAWIRUSA

Szanowni Państwo,

W związku epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie Polski prosimy o postępowanie zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego:

Częste mycie rąk – co najmniej 20 sekund wodą z mydłem; rekomendujemy również dezynfekcję rąk środkami na bazie alkoholu.

Higiena kaszlu i kichania - podczas kaszlu i kichania zakrywamy usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką, a użytą chusteczkę natychmiast wyrzucamy do zamkniętego kosza, i myjemy ręce używając mydła i wody, jeśli nie ma do nich dostępu - płynów/żeli na bazie alkoholu (min. 70%). Zakrycie ust i nosa podczas kaszlu i kichania zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków i wirusów.

Zalecamy użycie masek na twarz w miejscach publicznych, mogą one nieznacznie zmniejszyć ryzyko aspiracji aerozolu z wirusem.

Bezwzględnie maski powinny być noszone przez osoby z podejrzeniem infekcji, aby ograniczyć rozsiew wirusa.

 

W przypadku, kiedy pojawi się gorączka, kaszel, trudności w oddychaniu należy zasięgnąć pomocy medycznej zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie Ministerstwa Zdrowia https://www.gov.pl/web/zdrowie

 

Mając na uwadze dobro pacjentów i pracowników zaleca się w przypadku podejrzenie infekcji o odwołanie wizyty rehabilitacyjnej, konsultacji specjalistycznej, wizyty diagnostycznej.