Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Polub nas na facebooku

Zespół

KADRA ZARZĄDZAJĄCA
LEKARZE
FIZJOTERAPEUCI
DIETETYK
Pielęgniarki
TECHNICY ELEKTRORADIOLOGII
RECEPCJA
DZIAŁ PRAWNY I ADMINISTRACJA
DZIAŁ TECHNICZNY

Andrzej Mioduszewski

Członek zarządu

Michał Szwarc

Członek zarządu

Magdalena Mateuszów

Dyrektor medyczny

dr n. med.

Andrzej Mioduszewski

Współwłaściciel,
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

 

dr n. med.

Robert Świerczyński

Współwłaściciel,
Specjalista ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej
 

Mikołaj Wróbel

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu,
kierownik d/s technologii medycznych
 

Juliusz Sroczyński

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
 

Grzegorz Kłos

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Maciej Klich

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
specjalista chirurgii ręki (Dyplom Europejski)
 

dr n. med.

Bartłomiej Kordasiewicz

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

dr n. med.

Mariusz Głowacki

Specjalista neurochirurg
 

Sławomir Mihułka

Lekarz specjalista neurolog. Interwencyjna medycyna bólu

 

dr n. med.

Jacek Mazek

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
 

dr n. med.

Dariusz Marczak

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

prof. dr n. med.

Jacek Kowalczewski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Konrad Małachowski

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
 

Maciej Gnatowski

Lekarz rezydent ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Marek Rychlik

Lekarz rezydent ortopedii i traumatologii narządu ruchu
 

dr n. med.

Michał Konik

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
 

Beata Antosik

Lekarz medycyny prewencyjnej, estetycznej i anti- aging

dr n. med.

Paula Śliwińska - Stańczyk

Specjalista reumatolog
 

Małgorzata Łabuś

Lekarz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Anna Węgrzyk

Lekarz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Robert Włodarkiewicz

Lekarz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Justyna Kułaga

Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej

Pacjentów przyjmuje w Gdańsku

 

Wojciech Kusznierewicz

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Pacjentów przyjmuje w Gdańsku
 

mgr fizjoterapii

Renata Jopek

Kierownik fizjoterapii,
koordynator staży

mgr fizjoterapii

Aneta Jarząbek

mgr fizjoterapii

Agata Miros

mgr fizjoterapii

Karolina Barańska

mgr fizjoterapii

Izabela Oryniak

mgr fizjoterapii

Artur Pasierbiński

mgr fizjoterapii

Jacek Mańka

mgr fizjoterapii

Katarzyna Mordyl

mgr fizjoterapii

Edyta Łukasik

mgr fizjoterapii

Jacek Klimek



 

mgr fizjoterapii

Jacek Skowroński

Maciej Liedel

mgr fizjoterapii

Katarzyna Bagdzion


Pacjentów przyjmuje w placówce w Gdańsku

mgr fizjoterapii

Joanna Ziółkowska


Pacjentów przyjmuje w placówce w Gdańsku

Jarosław Kreft


Pacjentów przyjmuje w placówce w Gdańsku
 

mgr fizjoterapii

Mateusz Majeran


Pacjentów przyjmuje w placówce w Gdańsku

Katarzyna Kałaska

mgr dietetyki

mgr

Magdalena Mateuszów

Dyrektor Medyczny

pielęgniarka

Małgorzata Klimek

Kierownik Bloku Operacyjnego

mgr

Marzena Lewandowska

Pielęgniarka epidemiologiczna
 

mgr

Beata Fijałkowska

pielęgniarka

Anna Pieczara

pielęgniarka

Danuta Plichta

pielęgniarka

Bożena Ochowiak

pielęgniarka

Dominika Gromadowska

Adam Władziński

Katarzyna Żytnicka

Aleksandra Wojda

Kierownik Recepcji

Magdalena Malinowska

Katarzyna Bielak

Agnieszka Romańczuk

Milena Pogorzelska

Karolina Kępka

Magdalena Amerla

Krystyna Łazarecka

Oktawia Cygal

Klaudia Kowalewska

Agnieszka Pacholska

Jarosław Jaźwiński

Edyta Szlachta

Jarosław Miklaszewski

Kierownik ds. technicznych

Marianna Koźlak

Małgorzata Otoka

Odwiedź nasze placówki